Kontakt

Hej, vad kul att du intresserar dig för AITECH!

Vid frågor eller funderingar, välj det kontaktsätt som passar dig bäst så återkommer vi till dig med svar snarast.

Hälsningar, AITECH teamet

Automation & Industriteknik Halmstad AB
Kim Reschke

Projektchef

+46 (0)70-286 76 12
kim.reschke@aitech.se

Johan Rosengren

Eftermarknadschef

+46 (0)73-329 78 80
johan.rosengren@aitech.se

Tore Borgman

Automationsingenjör

+46 (0)70-731 73 65
tore.borgman@aitech.se

Emil Svensson

Automationsingenjör

+46 (0)70-813 81 46
emil.svensson@aitech.se

Lars Fendell

Automationsingenjör

+46 (0)70-493 17 84
lars.fendell@aitech.se

Marcus Lunde

Automationsingenjör

+46 (0)72-189 48 11
markus.lunde@aitech.se

Filip Bruveris

Konstruktionsansvarig Mekanik

+46 (0)70-144 92 58
filip.bruveris@aitech.se

Christian Bertilsson

Automationstekniker

+46 (0)70-466 96 25
christian.bertilsson@aitech.se

Jimmy Pettersson

Automationstekniker

+46 (0)73-020 32 98
jimmy.pettersson@aitech.se

Viktor Eriksson

Automationstekniker

+46 (0)76-889 54 82
viktor.eriksson@aitech.se

Sandra Larsson

Ekonomi och administration

+46 (0)73-938 69 14
sandra.larsson@aitech.se